2 роки тому на І бібліотечному Ярмарку Спокусниця була просто вражена різнобарв’ям представлених бібліотек, ідеями від сучасних бібліотекарів, які перевершували самі себе у креативних вигадках та супернових формах роботи з читачами. Та все ж таки було декілька представників когорти книжкових берегинь, біля виставкових палаток яких зупинялася, затамувавши подих і намагаючись на власну мозкову плівку зафіксувати все. Однією із бібліотек, яка виписувала усім особливу літературну мікстуру, допомагала отримати квиток на Ковчег та мала у друзях справжнього Левеня, була Львівська обласна бібліотека для дітей. Рік ми спілкувалися у віртуальному режимі, потім знову Ярмарок, на якому Левенятки всіх своїх ярмаркових друзів відпускали у вільне плавання Безмежного Океану Книг. Перша развіртуалізація і плани на колективну бібліотечну зустріч. Цьогоріч Ярмарок має регіональні рамки і Спокусниця жалкувала про те, що багатьох своїх віртуальних друзів не зможе побачити. Але львівське Левеня вирішило спланувати все по-своєму:-) І Спокусниця навіть знає чому: адже це миле звірятко – її вірний друг за гороскопом. І правильно заплановані мрії мають властивості збуватися:-) Отже, Львів бібліотечний.
Я чесно намагалася знайти в Інеті інформацію про виникнення ідеї створення близької нам за назвою вулиці - Бібліотечної. На жаль...:-( Можливо львів'яни у коментах внесуть ясність.
Майже у центрі міста спокійно собі існує, розвивається, дивує вулиця Бібліотечна.
Як приємно, що бібліотекарі України можуть гордитися таким дивом:-)
А Львів може гордитися бібліотекою, яка по праву одна з найкращих в Україні!
|
Директор, генератор майже усіх бібліотечних ідей Лариса Анатоліївна Лугова |
|
Другий "Energizer", яка вміє поєднувати корисне та
стильне у
своїй роботі, заступник директора Надія Кіндрись
|
Якщо звернутися до історій успіху відомих людей, то неодмінно побачимо, що всі вони мають своє кредо, девіз та головний принцип життя. У Левенят все поєдналося у фразі пані Лариси: "У нас має бути все якнайкраще!" І цього "найкращого" мені пощастило побачити сповна... Можу тільки уявити, скільки потрібно вкласти души в пошук самої ідеї, у її реалізацію, відшліфування деталей. Мені здається, що головне в якісній роботі львівських колег - це згуртований, творчий колектив.
Спокусниця дуже вдячна
Ларисі Анатоліївні за екскурсію бібліотекою, за те, що змогла зазирнути за лаштунки, побачити як проходить звичайний буденний день у незвичайній чарівній бібліотеці. І сама начебто стала маленькою дівчинкою, настільки тут затишно і цікаво. Кожний куточок створений, облаштований з такою любов'ю та турботою про своїх маленьких відвідувачів.
Закуплені нові настільні ігри в бібліотеці...
Родзинка від Надійки - "Книжковий закапелок". Якби не поспішала, сама із задоволенням примостилася на сонечку і перечитала улюбленого Чарівника Смарагдового міста:-)
Щотижнево творчий колектив придумує щось надзвичайно захоплююче своїм читачам...
Інновації у бібліотечній роботі - на кожному кроці... Такий улюблений буккросинг.
Затишна читальна зала...
... з поробками дітей...
та унікальними книжковими виставками, які на високому професійному рівні створюють працівниці бібліотеки...
А ось і самі чарівниці - мені пощастило застати усіх за творчим процесом... В черговий раз щось придумають, творять...
Настав час зізнатися - Спокусниця була дуже вражена привітною бібліотекою, атмосферою, ідеями, оформленням. Вона припускала, наскільки у Львівський обласній дитячий все на "12". Але є ще і те, про що мріє кожен методист...ух, просто дух захоплює! Така друкована продукція! Родзинка на родзинці!
І мрія кожного бібліотекаря, прихильника всесвітньої мережі-) Інтернет-центр...і теж стільки родзинок!
Мабуть, ви здивовані, чому Спокусниця при вираженні свого захоплення використовує доволі часто слово "родзинки"? Тому що саме таку смачну і влучну назву має блог Львівської обласної бібліотеки для дітей -
"БІБЛІОРОДЗИНКИ". І цим все сказано!
...Дівчинка на велосипеді весело крутила педалі - попереду стільки заманливого! Маю надію, що і мій шлях приведе мене ще не один раз до гордості Львова, до дружнього колективу бібліотеки. Від душі бажаю вам, милі Левиці, натхнення, наснаги, творчих злетів і здобутків, і звичайного жіночого щастя!
Ну Тетяно - Спокусниця, вразила! Приємно бачити знайомі обличчя всіх тих людей які люблять свою професію, надихають на творчість своїх колег та читачів.
ВідповістиВидалитиРозумію, Ларисочко, що Вам у два рази приємніше бачити цих красунь, адже нещодавно разом були у Криму:-)
ВидалитиДуже приємно читати про рідний колектив такий прекрасний відгук. Відчувається, що Спокусниця щиро захоплена побаченим і почутим. У пості немає жодної фальшивої ноти (літери тобто). Читаєш із почуттям гордості за те, що і ти є маленькою часточкою цього злагодженого колективу! Дякую, Спокуснице! Приїжджайте до нас ще не раз!!!
ВідповістиВидалитиНавіть не сумнівайтеся - щиро, щиро!
ВидалитиМаю надію - ще зустрінемося!
Вам вдячна за теплий прийом!
Дякуємо за хороші слова і красивий піар! Як колишній бібліограф, хочу надати вам бібліографічну довідку про вулицю Бібліотечну:
ВідповістиВидалитидив.посилання -
1)http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB_%D0%A1%D0%B5%D0%BD%D1%8F%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D1%85
2)http://city-adm.lviv.ua/portal/history-of-lviv/should-see/palaces/5421-palac-bavorovskih
А також читайте у кн. Лемко І. 1243 вулиці Львова. - Львів: "Апріорі", 2009. - 528 с.
Вулиця отримала назву "Бібліотечна" 1946 року.
Ми завжди раді гостям та готові ділитися з ними досвідом. Запрошуємо, приїжджайте.
Надюша, бібліографи ніколи не бувають колишніми:-))) Щиро дякую за все! У третій частині ще зустрінемося:-)
ВидалитиКомандна робота - найголовніше в кожній діяльності, а в бібліотечній й поготів! По-доброму заздрю "бібліотечним левенятам" - дуже ціную якісну команду. Дякую за подорож цією бібліотекою, приємно було знову побачити знайомі обличчя. А дружньому колективу бажаю в жодному разі не втрачати жаги до гарних ідей, наснаги в роботі, міцного здоров'я та багато щасливих моментів у житті.
ВідповістиВидалитиТакі колективи, Галюня, надихають... після таких відвідин хочеться творити, діяти, жити на повну!
ВидалитиЯкі прекрасні слова про Наших колег зі Львова! Читала матеріал на одному подиху.
ВідповістиВидалитиМи мали честь приймати у себе цих прекрасних дам. Так ось, що я скажу, Тетянко... це справжні Бібліоледі! Вони ніколи не зупиняються, постійно в русі, постійно в творчому пошуку - результат приголомшуючий! Я в захваті від колег! Ти права - "хочеться творити, діяти, жити на повну!"
Олюня, тепер і я мала честь познайомитися ближче з цими чудовими леді... Вражень - повно! Планів - ще більше! Яке це щастя - мати змогу зустрічатися з людьми, спілкуватися. Живе спілкування - це круто:-)
ВидалитиТаня, не нашла у тебя электронку, пишу свою: tetyana_bidna@ukr.net
ВідповістиВидалитиТогда лично ;) пообщаемся :)))
Даа... изюминок, действительно много - целые пригоршни! И здорово, что ими так щедро делятся с коллегами.
ВідповістиВидалитиА благодаря блогосфере и вот таким вот путешественницам, как Таня, и нам кое-что распробовать удается! :)
Очень понравились книжные стеллажи: у них такой домашний, уютный, привлекательный вид, которого, оказывается легко добиться с помощью подручных средств. Если, конечно, у вас доброе сердце, незашоренный взгляд и умелые руки....
Наташа, у них этих изюминок - полные закрома! Меня даже в святая святых водили. Вроде все как у людей, да не так! Креативно, интересно, везде необычные задумки, люди все творческие - и все эта на полочках разложено на 10 лет вперед!)))
ВідповістиВидалитиОформлено в библиотеке все в одном стиле, поэтому и смотрится так все гармонично.